Hogyan alakult át a közszféra az Orbán-rendszer alatt?
Horváth Csaba Árpád, Majtényi Balázs, Szentes Ágota és Urbán Ágnes beszélgetése
DOI:
https://doi.org/10.70538/fundamentum.2025.3-4.11Absztrakt
A TÁRSADALMI NYILVÁNOSSÁG ÁTALAKULÁSA AZ ORBÁN-RENDSZER ALATT
Horváth Csaba Árpád, Majtényi Balázs, Szentes Ágota és Urbán Ágnes beszélgetése
Az ELTE Politikai és Nemzetközi Tanulmányok Intézete és a Bibó István Szabad Egyetem közös szervezésében megvalósuló „A jövő demokratikus és igazságos Magyarországa” című beszélgetéssorozat keretében a közszféra átalakulásával foglalkozó alkalom szerkesztett változatát tesszük közzé. A sorozat két féléven keresztül zajlik, és a 2026-os országgyűlési választásokat követően zárul.